KONST / Litografier / Färglitografi 15049060
nr 1504 9060
Einar Jolin
(1890-1976), Sverige
Stilleben. Signerad, numrerad 84/375. Färglitografi, bildmått: 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x78 cm
Einar Jolin, född 1890 i Stockholm, död 1976. Svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:16:27
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
21 nov